Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумулятор Asus A550 A41-X550 PRO 14.4V 2.6Ah
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Cell |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 2600 mAh |
| Мoдель | Bateria |
| Марка | Green Cell |
| Напруга | 14,4 V |
| Доля | Asus |
| Тип | Zamiennik |
| Тип клітин | Litowo-jonowe |