Доставка зі складу 5-10 днів.
Код товару: 58G961
Бренд: Graphite
Шабельна пила 710 W 58G961 GRAPHITE — це пристрій, призначений для різання деревини, металу та пластику. Характеризується потужністю 710 Вт і швидкістю до 2800 оборотів в хвилину. Хід пиляльного полотна в цьому пристрої становить 20 мм.
Максимальна товщина різання становить - залежно від матеріалу - 115 см у випадку деревини та 8 мм у випадку металу.
Шабельна пила дозволяє працювати у важкодоступних місцях. Пропонується в комплекті з пилками як по дереву, так і по металу.
Він має міцний корпус із стійкого до пошкоджень пластику та практичний регулятор швидкості.
Перемикач із блокуванням для безперервної роботи полегшує виконання ряду дій. У свою чергу, ергономічна ручка, покрита м'яким матеріалом, підвищує комфорт роботи з інструментом.
Його відповідність європейським стандартам безпеки підтверджено сертифікатом CE.
Особливості продукту:
Технічні дані:
У набір входить:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 710 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина різання | 8 mm |
| Додаткова інформація | Regulacja obrotów |
| Мoдель | 58G961 |
| Марка | Graphite |
| Напруга | 230 V |
| Швидкість обертання | 2800 obr./min |
| Тип | Szablaste |