Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудована мийка Sirius в елегантному і універсальному бежевому кольорі гармонійно впишеться в гламурний інтер'єр, сучасну мінімалістичну кухню, а також кухню, оформлену в стилі Прованс. Є можливість встановити подрібнювач відходів і прихований перелив.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 50 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Solo SOD 610-40 (beżowy) |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Сушарка для білизни | Bez ociekacza |
| Встановлення | Podwieszane |
| Форма | Okrągły |