Доставка зі складу 5-10 днів.

Акумуляторна циркулярна пила 20 В
Частина FAST POWER 20V BATTERY PROGRAM 1 × 20 V / 2 Ah (або 4 Ah) літій-іонна акумуляторна система Електронний блок керування для ефективного використання повної ємності літій-іонного акумулятора Суцільна алюмінієва основа та лазер змінного струму для точного різання без компромісів Діаметр ріжучого диска 165 мм в комплекті Зарядний пристрій і батареї не входять

ОПИС




Акумуляторна циркулярна пила від відомого виробника FIELDMANN забезпечує ідеальне різання без втручання в кабель. Ця пила досягає достатньої потужності, повністю використовуючи потужність батареї 1 x 20 В у поєднанні з відповідним великим ріжучим диском діаметром 165 мм. На додаток до ергономічної ручки, інтегрована робота також забезпечується вбудованим лазером, який забезпечує абсолютно пряме різання. Можливе використання акумуляторів 2Ah / 4Ah, які сумісні з усіма продуктами FIELDMANN із серії FAST POWER 20V.


БЕНЗИНОВІ ТА ЕЛЕКТРИЧНІ БЕНЗОПИЛИ | ФІЛЬДМАНН

з того часу 338,00_x000D_ злотих

з того часу 149,99_x000D_ злотих

з того часу 359,00_x000D_ злотих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fieldmann |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр диска | 165 mm |
| Додаткова інформація | Regulacja obrotów |
| Джерело живлення | Akumulatorowe |
| Мoдель | FDUK 70305-0 |
| Марка | Fieldmann |
| Напруга | 20 V |
| Швидкість обертання | 4300 obr./min |
| Доля | Do drewna |
| Тип | Tarczowe |