Доставка зі складу 5-10 днів.
КОМПЛЕКТ ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ HAFT6 З БАВОВНЯНОГО САТИНУ
КОЛІР: БІРЮЗОВИЙ
Набір складається з:
Ми рекомендуємо:
Бавовняний сатин - високоякісний матеріал, виготовлений зі 100% бавовняної пряжі сатинового переплетення. Цей матеріал поєднує в собі натуральність бавовни та ефектний зовнішній вигляд атласу. Ця тканина характеризується гладкістю, ніжним блиском і приємна на дотик. Однією з переваг постільної білизни з бавовняного сатину є висока міцність матеріалу. Така постільна білизна безпечна і приємна до шкіри навіть для самих маленьких дітей або людей, схильних до алергії. Постільна білизна не втрачає свій колір після багаторазового прання, тому Ви зможете насолоджуватися комплектом тривалий час. Товар має сертифікат OEKO-TEX Standard 100, що означає, що постільна білизна не містить шкідливих для здоров'я речовин.
Сучасний дизайн і різноманітність кольорів підійдуть до будь-якого інтер'єру. Постіл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurofirany |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 3 części |
| Мoдель | Haft6 160 x 200 cm Бірюзовий |
| Марка | Eurofirany |
| Матеріал | Satyna |
| Розміри ковдри | 160x200cm |
| Розміри подушки | 70x80cm |
| Тип кріплення | Zamek błyskawiczny |
| Колір | Turkusowe |
| Шаблон | Kwiaty |