Доставка зі складу 5-10 днів.
433796_EF_22/86/88COZ6
Розміри: 140 х 200 см
Кількість в упаковці: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurofirany |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 2 części |
| Мoдель | Nova3 140 x 200 cm Синій |
| Марка | Eurofirany |
| Матеріал | Satyna |
| Розміри ковдри | 140x200cm |
| Розміри подушки | 70x80cm |
| Стан | Нове |
| Тип кріплення | Zamek błyskawiczny |
| Шаблон | Bez wzoru |