Доставка зі складу 5-10 днів.
Покриття: сталь, сатин Тип поверхні: сатин, матовий Матеріал: сталь 201 Спосіб встановлення: врізний Кількість камер раковини: 1 Мінімальна ширина шафи [мм]: 450 Ширина [мм]: 430 Довжина [мм]: 480 Висота [мм]: 175 Глибина чаші 1 [мм] : 175 Виріз у стільниці (врізний) - довжина [мм]: 460 Виріз у стільниці (врізний) - ширина [мм]: 410 Реверсивний: Так, оснащений аксесуарами: Так Діаметр зливу: 3,5" Серія: Doppio Тип штекера: ручний Можливість підключення посудомийної машини/ пральна машина: Так Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 48 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43 cm |
| Мoдель | Doppio |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |