Доставка зі складу 5-10 днів.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 38 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 38 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Розмір клапана (зливного) | 2 cale |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Kwadratowy |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 30 cm |