Доставка зі складу 5-10 днів.
Braun TexStyle 1 SI 1070 PU

Нова серія TexStyle 1 представляє найлегшу праску Braun. Компактна, легка та водночас потужна праска дозволить легко та швидко випрасувати навіть велику кількість білизни. Точний наконечник дозволяє зручно прасувати навіть важкодоступні місця - коміри, рукава, навколо гудзиків. Спеціальна закрита ручка забезпечує комфортне та швидке прасування з якісним результатом.


Найлегша праска Braun

Стійка ніжка SuperCeramic

Чудова продуктивність і швидка розминка

Точний вихід пари з кінчика праски

Легке видалення накипу

Автоматичне вимкнення

Стійка підошва SuperCeramic забезпечує рівномірний розподіл тепла для ідеальних результатів.

копіювати

Трикутний наконечник праски з паровиходом дозволяє легко випрасувати навіть найскладніші складки в місцях, які важко прасувати, наприклад у комірах і швах.

Прасуйте ефективніше завдяки надзвичайно великому резервуару для води та забудьте про постійне наповнення праски водою. Бак тепер оснащений збільшеним отвором, що робить його наповнення ще швидшим і набагато зручнішим. Крім того, кришка контейнера надзвичайно ергономічна, що дозволяє легко відкривати та закривати.

Усі праски Braun можна наповнювати водопровідною водою. Щоб ваша праска надійно служила вам довгі роки, доглядайте за нею, регулярно чистячи. Очистити праску від накипу дуже просто, покрокові інструкції, як це зробити, можна знайти в посібнику користувача.

Парова праска Braun автоматично вимкнеться через 8 хвилин у вертикальному положенні або через 30 секунд у горизонтальному положенні. Функція автоматичного відключення забезпечить безпеку Вам і Вашим близьким і заощадить електроенергію. Відтепер ви можете бути спокійні, навіть якщо поспішаєте й залишаєте праску увімкненою.

Більше немає мокрих плям і крапель води під час прасування, навіть якщо прасувати за низьких температур. Завдяки системі блокування крапель вам більше не доведеться витрачати час на додаткове сушіння одягу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Automatyczne wyłączanie, Blokada kapania, Zabezpieczenie przed osadzaniem sie kamienia |
| Волість | 2000 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Генерація пари під час удару | 130 g/min |
| Довжина кабелю | 2 m |
| Місткість резервуара для води | 220 ml |
| Використовувані технології | Anti Drip, Anti Calc, Auto Off, ECO |
| Контроль | Pokrętło |
| Мoдель | SI1070PU TexTyle 3 |
| Марка | Braun |
| Виробництво пари | 25 g/min |
| Розподіл | De'Longhi |
| Тип | Parowe |
| Тип стопи | Ceramiczna |
| Функції | Pionowy wyrzut pary |
| Колір | Fioletowe |