Доставка зі складу 5-10 днів.
Бензопила 18 В CC5010
Blaupunkt BLAUPUNKT CC5010 5901750506666
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр диска | 165 mm |
| Джерело живлення | Akumulatorowe |
| Мoдель | CC5010 |
| Марка | Blaupunkt |
| Напруга | 18 V |
| Розподіл | Blaupunkt |
| Швидкість обертання | 3650 obr./min |
| Тип | Tarczowe |