Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Довгий бік | 86 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість комірок | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Розмір клапана (зливного) | 1 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |