Доставка зі складу 5-10 днів.
Створено для цуценят, щоб забезпечити належну функцію травлення та зовнішній вигляд їх шкіри та шерсті.
Спеціально підібрані гіпоалергенні інгредієнти значно знижують ризик алергії на рослинні та тваринні білки.
Ключові характеристики:
Ідеально підібрані інгредієнти:
Інгредієнти:
Баранина сушена (15%), рис (15%), курка сушена, жир тваринний, картопля сушена, горох, гідролізат тваринного білка, буряковий жом, мінеральні речовини, пивні дріжджі сухі, целюлоза очищена, риб'ячий жир, M.O.S., F.O.S., бета-глюкани, рослинні екстракти (Rosmarinus sp., Vitis sp., Curcuma sp., Citrus sp., Eugenia sp.)
Аналіз:
Білок 28 % жир 18 % сира зола 7 % сира клітковина 2 % кальцій 1,4 % фосфор 0,9 % DHA 0,1 %
Харчові добавки [в кг]: вітамін A 22 000 МО, вітамін D3 1 900 МО, вітамін Е 150 мг, вітамін K3 6 мг, вітамін B1 12 мг, вітамін B2 14 мг, вітамін B5 41 мг, вітамін B6 7 мг, вітамін PP 55 мг, вітамін B12 280 мкг. Вітамін Н 460 мкг, фолієва кислота 7 мг, вітамін С 30 мг, холін 1720 мг, мідь 9,5 мг, залізо 82 мг, цинк 140 мг, марганець 9 мг, йод 2,1 мг, селен 0,06 мг
Метаболічна енергія: 3961 ккал/кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arion |
| Вага упаковки | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смак | Jagnięcina |
| Вік | Szczenięta |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість штук у наборі | 1szt |
| Марка | Arion |
| Розмір собаки | Rasy średnie (10-25kg) |
| Розмір паковання | 12kg |
| Раса | Średnie |
| Стан | Нове |
| Спеціальні продукти | Dla psów z alergią, Dla psów z nadwrażliwością pokarmową |
| Тип | Bezzbożowe |
| Тип паковання | Worki |