Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка з двома чашами Genesis By Alveus Primal1124506

Мийка зі сталі Alveus Primal з двома чашами
У комплекті з раковиною:

Технічні характеристики мийки:
Матеріал: нержавіюча сталь CrNi 18/10
Розміри раковини: Ш 800 х Г 500 мм
Розміри камери: 340 x 370 мм
Глибина камери: 150 мм
Ширина шафи: мінімум 80 см
Спосіб встановлення: Застосовується до шафи
Кількість відділень: 2
Розташування палати: Центр
Cap: Manual
Зливний комплект: стандартний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 150 mm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Primal |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Тип клапана | mimośrodowy z sitkiem |
| Встановлення | Nakładane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 34 cm |