Доставка зі складу 5-10 днів.
Завдяки сучасним рішенням і продуманому дизайну користувачі можуть розраховувати на ряд переваг: Довговічність: виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність виробу: гладка поверхня полегшує утримання раковини в чистоті Посудомийна машина полегшує організацію кухні: срібляста, матова обробка підходить до сучасного оформлення кухні. Двокамерний дизайн дозволяє мити різний посуд одночасно
Ця мийка, завдяки своїй універсальності та продуманому дизайну, неодмінно задовольнить потреби будь-якої сучасної кухні.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 60 cm |
| Мoдель | Primal |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 1 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Тип клапана | zatyczkowy z sitkiem |
| Встановлення | Nakładane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |