Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Завдяки спеціальній фазі виробництва він міцний і легко миється. Характеризується високою стійкістю до корозії, подряпин і високих температур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 74 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Ciklo |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Тип клапана | zatyczkowy z sitkiem |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Owalny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 16 cm |