Саундбар Philips TAB7908/10 Black
  • Немає в наявності
  • Код: 163618315
Менеджер продаж
Менеджер продаж
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
Основні
ВиробникPhilips
Акустичне оформленняФазоінверторного типу
Вид товаруСаундбар
Гарантійний термін12 міс
Кількість динаміків3 шт.
Кількість смуг2
Максимальна потужність120 Вт
Максимальна частота20000 Гц
Матеріал корпусуПластик, Алюміній
Мінімальна частота50 Гц
Потужність60 Вт
СтанНовий
ТипПолична
Колір корпусуЧорний
Цифровий оптичний вхідТак
Чутливість85 дБ
Габаритні розміри
Вага3.5 кг
Висота60 мм
Глибина90 мм
Товщина стінок колонки10 мм
Ширина800 мм
Додаткові функції і характеристики
Можливість встановлення поза приміщеннямНі
Захист від перевантаженняТак
Імпеданс4 Ом
Кількість лінійних входів1
Кріплення на стінуТак
Лінійний вихідНі
Регулювання частоти кросовераТак
Рекомендована потужність підсилювача (хв.)40 Вт