Доставка зі складу 5-10 днів.
Готуйтеся до революції в звукі з новою бездротовою колонкою Fuego від 3mk Protection! Fuego гарантує безкомпромісну якість та інтенсивність звуку, а інноваційні рішення гарантують надійне підключення до пристрою, захист від заливання, неймовірну ємність акумулятора та можливість створення звукового поля.
Кожен звук, який відтворює динамік Fuego, досягає нашої свідомості з безпрецедентною інтенсивністю, гарантуючи унікальне звучання. Усе це можливо завдяки його неймовірній потужності 30 Вт (20 Вт низькочастотного динаміка та 10 Вт твітера).
Колонка Fuego оснащена вбудованим блоком живлення. Просто підключіть свій телефон, щоб почати заряджати пристрій – навіть під час відтворення музики!
Колонка Fuego використовує новітню технологію Bluetooth 5.3, яка гарантує швидке та стабільне з’єднання з вашим пристроєм без ризику переривання в самий невідповідний момент.
Завдяки сертифікації IPX7 динамік Fuego готовий до будь-яких водних пригод. Безпечне занурення у воду на глибину до одного метра на 30 хвилин не є проблемою. Йому справді не страшні ні повені, ні бризки, ні занурення!
Надзвичайна ємність батареї динаміка Fuego забезпечує 12 годин безперервного відтворення улюбленої музики. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися улюбленою музикою цілий день, не тягнучись до зарядного пристрою.
Відчуйте, як простір навколо вас наповнюється звуком завдяки режиму True Wireless Stereo (TWS). Просто об’єднайте два динаміки Fuego, щоб створити звукове поле, яке дозволить вам відкрити нові виміри музики.
Дозвольте себе запросити у світ, наповнений чистим і динамічним звуком, який перетворить ваші повсякденні моменти на унікальні враження від аудіо. Fuego — це не лише гучномовець, але, перш за все, абсолютно новий, раніше невідомий звук.
Так, колонка Fuego™ сумісна з усіма пристроями з підтримкою Bluetooth, включаючи смартфони, планшети та ноутбуки.
Так, ви можете використовувати динамік Fuego під час заряджання, забезпечуючи безперервне відтворення аудіо.
Щоб зарядити колонку Fuego™ від 0 до 100%, потрібно приблизно 3,5 години.
Так, ви можете з’єднати два динаміки Fuego™ різного кольору, щоб створити чудовий стереозвук.
Ні, динамік Fuego™ не має вбудованого мікрофона. Його головна мета — забезпечити чудову якість звуку.
Звичайно! Динамік Fuego™ розроблено для роботи на відкритому повітрі та має сертифікат водонепроникності IPX7.
Так, на динамік Fuego™ поширюється стандартна дворічна гарантія, що гарантує вам спокій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3mk |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Type-C |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.78 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1000 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість вафель | 1 |
| Мoдель | DO9223W |
| Марка | Domo |
| Форма вафлі | Trójkąt |
| Колір | Czarne |