Телевізор 50" Samsung UE50CU8072 (UE50CU8072UXXH), фото 2
Телевізор 50" Samsung UE50CU8072 (UE50CU8072UXXH), фото 3
Телевізор 50" Samsung UE50CU8072 (UE50CU8072UXXH), фото 4
Телевізор 50" Samsung UE50CU8072 (UE50CU8072UXXH), фото 5
Телевізор 50" Samsung UE50CU8072 (UE50CU8072UXXH), фото 6
Телевізор 50" Samsung UE50CU8072 (UE50CU8072UXXH)
  • В наявності
  • Код: UE50CU8072
Менеджер продаж
Менеджер продаж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 3-7 днів.
Основні характеристики
SMART LED TV, 127 см, 4K Ultra HD, HDR10, HDR10+, HLG, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, голосове керування, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, відтворення відео 360°, Apple Airplay 2, підключення до мобільного пристрою, Tizen, VESA 200x200, динамік 20 Вт, Dolby Digital Plus, клас енергоефективності G
Опис
Альтернативний текст для фото не заповнюється!
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Гарантійний термін12 міс
Діагональ екрану50 дюйм
Операційна системаTizen
Роздільна здатність екрану4K Ultra HD (3840×2160)
СтанНовий
Тип телевізораLED
КолірЧорний
Розміри
Вага11.8 кг
Ширина1118.3 мм