Телевізор 55" Samsung QE55Q60C (QE55Q60CAUXXH), фото 2
Телевізор 55" Samsung QE55Q60C (QE55Q60CAUXXH), фото 3
Телевізор 55" Samsung QE55Q60C (QE55Q60CAUXXH), фото 4
Телевізор 55" Samsung QE55Q60C (QE55Q60CAUXXH), фото 5
Телевізор 55" Samsung QE55Q60C (QE55Q60CAUXXH), фото 6
Телевізор 55" Samsung QE55Q60C (QE55Q60CAUXXH)
  • В наявності
  • Код: WR176n4-S07758
Менеджер продаж
Менеджер продаж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 3-7 днів.
Основні характеристики
SMART QLED TV, 139 см, 4K Ultra HD, HDR10, HDR10+, HLG, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, голосове керування, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, відтворення відео 360°, Apple Airplay 2, підключення до мобільного пристрою, Tizen, VESA 200x200, динамік 20 Вт, Dolby Digital Plus, клас енергоефективності F
Опис
Щоб насолоджуватися фільмами чи спортивними трансляціями, побалуйте себе 55-дюймовим телевізором Samsung QE55Q60C із винятковим зображенням і багатими функціями. Пристойний розмір діагоналі 55" разом із роздільною здатністю 4K Ultra HD — найкращий вибір для великих приміщень. Неймовірна роздільна здатність телевізора 4K забезпечує бездоганно плавне та глибоке зображення. Використана технологія QLED, розроблена Samsung, за допомогою світловипромінюючого діода Quantum Dot, обіцяє максимальну якість кольору аж до країв самого екрана. Таким чином, ця технологія представляє зображення справді правдиво. Smart TV представляє широкий спектр мультимедійних функцій.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
Гарантійний термін12 міс
Діагональ екрану55 дюйм
Операційна системаTizen
Роздільна здатність екрану4K Ultra HD (3840×2160)
СтанНовий
Тип телевізораQled
КолірЧорний
Розміри
Вага15.8 кг
Ширина1232.1 мм