Телевізор LG 65UR7800, фото 2
Телевізор LG 65UR7800, фото 3
Телевізор LG 65UR7800, фото 4
Телевізор LG 65UR7800, фото 5
Телевізор LG 65UR7800, фото 6
Телевізор LG 65UR7800, фото 7
Телевізор LG 65UR7800
Ціну уточнюйте
  • Немає в наявності
  • Код: 65UR7800
Телевізор LG 65UR7800
Ціну уточнюйте
Менеджер продаж
Менеджер продаж
Розкрийте кожну деталь у 4K
Розумний процесор для бездоганної якості
tv-uhd-02-1-a5-gen6-desktop.jpg
Об’ємний звук для повного занурення
Інтелектуальні функції для зручності
Розумне керування – мінімум зусиль
Кінотеатр у вашому домі
Геймінг нового рівня
Сталий вибір для майбутнього
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLG
HD-формат2160p
Гарантійний термін12 міс
Діагональ екрану65 дюйм
Вигнутий екранНі
Кріплення на стінуТак
Модельний рік2023
Наявність LED-підсвічуванняТак
Операційна системаwebOS
Підтримка HDTVТак
Підтримка Smart TVТак
Споживана потужність65 Вт
Роздільна здатність екрану4K Ultra HD (3840×2160)
СтанНовий
Способи управлінняПульт-указка
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Технологія дисплеяLCD телевизор (LED)
Тип LED підсвічуванняDirect LED
Тип покриття екрануГлянсовий
Тип телевізораLED
Формат екрану16:9
КолірЧорний
Звук
Dolby DigitalТак
Вбудований сабвуферНі
Кількість динаміків2
Об'ємне звучанняТак
СтереозвучаниеТак
Сумарна потужність звуку20 Вт
Функції
FM-радіоНі
Захист від дітейТак
Картинка в картинціНі
Підтримувані форматиMKV, VideoCD, JPEG, AVI
Підтримка 24p True CinemaНі
Підтримка DLNAТак
Підтримка SkypeНі
Таймер снаТак
Функція "Time Shift"Ні
Мова менюІспанська, Китайський, Російська, Англійська, Український, Французька, Німецький
Інтерфейси
Бездротові можливостіBluetooth, AirPlay, Wi-Fi, Ethernet
Вхід/ВихідСлот расширения CI, 3 x HDMI 2.0, Ethernet , 2 x USB 2.0
Вихід на навушникиНі
Кількість роз'ємів HDMI3
Кількість роз'ємів USB2
Підтримувані формати флеш-картCompact Flash
Розміри
Вага21.4 кг
Висота838 мм
Глибина57.7 мм
Ширина1454 мм