Доставка зі складу 5-10 днів.
ВИРОБНИК: KERRAMODEL: XENIA 90 BLACK Опис товару: Розміри: висота 195 см, ширина 91 см, глибина 91 см Профілі: чорний алюміній Двері: подвійні розсувні Скло: 4 мм загартоване, прозоре з декором (чорні вертикальні смуги) Монтаж: кутовий універсальний Розміри душового піддону: висота 15 см, шир 91 см, загальна глибина 4,5 см, висота зливного отвору в душовому піддоні 8 см. В комплект входить сифон, злив, делікатний матеріал. Будь ласка, перевірте вміст посилки перед кур'єром.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Kerra |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |