Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна PRIME WHITE Колекція поєднує міський стиль із сучасними технологічними рішеннями. Prime White означає вишукані білі деталі та характерну розсувну систему, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Використання інноваційного механізму позбавило необхідності встановлення нижньої доріжки кочення. Завдяки цьому Prime White - це поєднання ідеального дизайну та ергономіки. Елементи кріплення кабіни до стінок душової виготовлені з високоякісного металу. Кольори фурнітури в цих колекціях наносяться порошковим методом. Завдяки цьому вони мають ідеально гладку, матову поверхню.

Переваги душової кабіни Prime White: Краса та інновації Деталі колекції Prime White ідеально доповнюють елегантний інтер'єр. Вони надають ванній кімнаті столичний стиль, заснований на сучасних технологічних рішеннях. Новітні технології Бігова доріжка мінімалістичної форми має інноваційну систему ковзання, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Система має кришку, яка захищає їх від випадання, коли їх від’єднано від мережі.

Синергія якості та комфорту Двостороння ручка обтічної форми дозволяє комфортно користуватися виробом. Завдяки сучасному дизайну виконує декоративн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Prime White |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |