Доставка зі складу 5-10 днів.
правий варіант - як на фото
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Діапазон регулювання A 89,2-90,2 см
Розмір B 89,2-90,2 см
Розмір C 33,5 см
Розмір Ш 53 см
Висота H 200 см
Колірне оздоблення бронзового кольору (матовий графіт)
Переваги продукту:
Покриття Active Shield 2.0 - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлогу УВАГА при установці на підлогу розмір кабіни по осі скла менше приблизно на 2,5 см, тобто для кабіни 90х90 розмір по осі скла буде 87,5х87,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Avexa Gunmetal Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |