Доставка зі складу 5-10 днів.
правий варіант - як на фото
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Діапазон регулювання A 99,2-100,2 см
Розмір B 99,2-100,2 см
Розмір C 33,5 см
Розмір Ш 63 см
Висота H 200 см
Колір матової міді
Переваги продукту:
Покриття Active Shield 2.0 - стандарт
Можливість установки:
- для душу
- на підлозі
УВАГА при монтажі на підлогу розмір кабіни по осі скла менше приблизно на 2,5 см, тобто для кабіни 100х100 розмір по осі скла буде 97,5х97,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Avexa Copper Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |