76 692 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чорний колір чудово виглядає в інтер'єрах, особливо в стилі постіндустріал, модерн або лофт. Серія Idea Black пропонує вражаючі та вишукані рішення для кожної ванної кімнати, які сподобаються людям, які люблять унікальні та авангардні рішення. Чорні лінії, характерні для моделей FrameiFactory, виготовлені з керамічної фарби. Завдяки злиттю декору зі склом у процесі гартування, кабіна характеризується довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання в комплекті: розсувні двері ЛІВА, 120 см, розсувні двері ПРАВА, 120. см. Переваги кабіни IdeaKDD: Скло загартоване товщиною 6 мм. кріплення на роликах, стегна на блискавці, гарантують тихий і плавний хід.можливість відкривання дверей для легкого очищення кабіни за допомогою профілів, що дозволяють вирівняти кривизну Елегантні чорні деталі.В стандартній комплектації ви отримуєте всі необхідні для складання кабіни елементи. душ як з пороговими планками, так і без них. Детальну інформацію можна знайти в інструкції по монтажу. Покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання кабіни в чистоті (можна забезпечити довічну захист ShowerGuard). стандартний дизайн салону та адаптація кабіни до індивідуальних потреб. У варіантах Frame та Factory виріб доступний із прозорим, коричневим склом, graphite, Mirror і UltraClear Примітка: Стандартні кабіни призначені для установки на душовий піддон певних розмірів, і ці розміри вказані в назві кабіни або її частини. Реальні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |