Доставка зі складу 5-10 днів.
правий варіант - як на фото
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Діапазон регулювання A 79,2-80,2 см
Розмір B 69,2-70,2 см
Розмір C 23,5 см
Розмір Ш 53 см
Висота H 200 см
Колір матової міді
Переваги продукту:
Покриття Active Shield 2.0 - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі
УВАГА при монтажі на підлозі розміри кабіни по осі скла менше приблизно на 2,5 см, тобто для кабіни 80х70 розміри по осі скла будуть 77,5х67,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Мoдель | Avexa Copper Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |