78 258 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

................................................ Душ Essenza Pro з двох частин кабіна PDD GOLD 100Lx100Rx200 від:................................... Предмет продажу - кабіна напівкругла з дверима 2-х частин Essenza Pro Gold PDD 100Lx100Rx200 в прозорому склі з золотою фурнітурою, без душового піддону. Кабіни Essenza Pro Gold можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. Серія кабін Essenza Pro Gold з модними золотими деталями вражає сучасним дизайном, функціональністю та прозорою структурою. Моделі цієї серії відповідають останнім тенденціям дизайну інтер'єру. Кріплення до стіни за допомогою системи хомутів надає кабіні легкості, гармонійно будуючи простір будь-якої ванної кімнати.


Кабіни Essenza Pro Gold PDD стандартно доступні з прозорим склом: Покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання салону в чистоті. Завдяки такому покриттю на склі осідає менше забруднень, а ті, що виникають, легше видаляються, душові кабіни Essenza Pro можна встановлювати як на піддони, так і безпосередньо на підлогу. При установці безпосередньо на підлогу можна замовити кабіну без порогової планки (це має бути чітко вказано в замовленні), тоді горизонтальне ущільнення вище. Ціна кабіни без ламелі така ж, як і кабіни з ламелями. Термін обробки замовлення на кабіну без накладки на пороги може бути трохи збільшено. На фотографіях нижче показаний приклад кабіни, встановленої з планкою та без неї: УВАГА! Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.


Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |