75 099 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

ДУШОВА КАБІНА SOLEO BLACK У колекції New Soleo Black є можливість замовити виріб будь-якого розміру та з деталями, присвяченими серії. Завдяки йому ви створите унікальну ванну кімнату своєї мрії. Створіть класичну елегантність із кабіною New Soleo Black завдяки красивій обробці та матеріалам найвищої якості. Переваги душової кабіни NEW SOLEO BLACK: Надійне захоплення Чорна округла ручка ідеально підходить до форми кабіни, завдяки чому виріб чудово виглядає як у традиційній, так і в сучасній ванній кімнаті. Має додаткову кришку, яка поглинає його контакт із сусіднім склом.

Стовпчасті петлі Петля, яка має форму колони, забезпечує широкий і зручний вхід. Має функцію підйому, яка запобігає зносу ущільнення. Дверні полотна відкриваються як назовні, так і всередину. Естетична обробка Петля, крім своєї очевидної корисної функції, є елегантним доповненням, яке ідеально впишеться в будь-який інтер’єр. Петлі врівень зі склом

Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті. Практична обробка Чорний високоякісний кронштейн забезпечує міцну конструкцію кабіни. Сучасна форма виконання гармонує з чистою лінією скляних поверхонь. Установка з пороговою планкою або без

Порогова планка для душової кабіни є елементом, який допомагає зберегти герметичність, але її встановлення не є обов’язковим. Якщо ви вирішите встановити варіант без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженим полотном, щоб не було зазору між дверима і підлогою. Порогова планка і додатковий ущільнювач входять в комплект з іншими деталями душова кабіна. ↓ Щоб дізнатися більше, натисніть на зображення нижче ↓

ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD 2.0 Покриття за новою технологією Active Shield 2.0 — це покриття, яке очищає скляну поверхню, наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Це подовжує термін служби до десяти років, якщо використовується відповідно до рекомендацій, покриття Active Shield 2.0 запобігає осіданню кра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | New Soleo Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |