Доставка зі складу 5-10 днів.
Покриття Active Shield - стандарт має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не залишаються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи слідів. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби догляду за душовою кабіною, які є в нашій пропозиції. Стильна обробка вражає своїм дизайном і увагою до деталей. Сучасна форма кріплення скла гармонує з чистою лінією скляних поверхонь
Настінні колонні петлі з матовим ущільненням і функцією підйому, яка має форму колони, забезпечують широкий і зручний вхід. Дверне полотно відкривається як всередину, так і назовні Сучасна форма фурнітури - Петля врівень, що з'єднує два скла, є надзвичайно практичним рішенням, яке полегшує щоденне прибирання салону. Стильна ручка - ідеально підходить до форми дверей, завдяки чому виріб ідеально виглядає як у традиційній, так і в сучасній ванній кімнаті.
Профілі з можливістю регулювання та вирівнювання кривизни стіни Магнітні пломби в комплекті. Порогова планка в комплекті. Можлива установка з пороговою планкою або без.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |