75 754 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

............................................. ........Душова кабіна з відкидними дверима Nes 8 Black KDDB 100Lx90Rx200 від:................................. . .................... Предметом продажу є душова кабіна з розкладними дверима, що відкриваються, Nes 8 Black KDDB 100Lx90Rx200, скло прозоре, без піддону. Ліва частина - 100 см, права частина - 90 см. Ілюстративне фото не відображає реальні розміри кабіни. Кабіни Nes 8 Black KDDB можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу.

Серія Nes 8 Black створена для людей, які цінують сучасний дизайн і найвищу якість виготовлення. Чорні елементи кабіни зроблять простір виразним і підкреслять характер ванної кімнати. Чорні лінії, характерні для моделей Frame і Factory, зроблені фарбою для кераміки. Завдяки злиттю оздоблення зі склом у процесі гартування, кабіна характеризується міцністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання. Перевагою кабін Nes 8 є скло товщиною 8 мм, а також спеціальна система, що дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм.



Ми пропонуємо великий вибір душових плит і лінійних зливів (доступні на інших наших аукціонах): Додаткові опції обслуговування на замовлення гравіювання на склі різні варіанти скла (схеми нижче)
Чорні магнітні пломби: за окрему плату можна замінити прозорі магнітні пломби на чорні. Ця опція має бути чітко вказана в замовленні. Скло UltraClear має низький вміст оксиду заліза, що робить його продуктом виняткової яскравості та прозорості. Нові типи матеріалів, які використовуються в процесі його виробництва, збільшують здатність пропускати світло та зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Особливо це помітно у випадку скла товщиною 6 мм і 8 мм. Замість зеленого відтінку ви отримуєте надзвичайну прозорість і сині краї. Скло UltraClear є чудовим вибором там, де важливі природні кольори та прозорість. Кришталева прозорість і блиск надзвичайно яскравого скла UltraClear роблять його ідеальним продуктом для тих, хто шукає максимальну яскравість і точне відтворення оригінальних кольорів. Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів. Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |