73 868 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Квадратна кабіна EVENTA P, двері на одинарних петлях 90x90x200, чиста, Active Shield 8 мм
Квадратна та прямокутна душова кабіна, загартоване скло товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Дверцята на одній петлі відкриваються назовні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |