Доставка зі складу 5-10 днів.
лівий варіант - як на картинках
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Фактичні розміри до зовнішнього краю стінового блоку:
Діапазон регулювання A 119,2-120,2 см
Розмір B 109,2-110,2 см
Розмір C 53,5 см
Розмір Ш 63 см
Висота H 200 см
Бронзована обробка
Переваги продукту:
Покриття Active Shield 2.0 - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі УВАГА при установці на підлогу розмір кабіни по осі скла менше приблизно на 2,5 см, тобто для кабіни 120х110 розмір до осі скла буде 117,5х107,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Мoдель | Avexa Gunmetal Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |