Доставка зі складу 5-10 днів.
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантними кронштейнами.
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Діапазон регулювання A 119,2-120,2 см
Розмір B 99,2-100,2 см
Розмір C 53,5 см
Розмір D 63 см
Розмір E 63 см
Розмір F 33,5
Розмір Ш 89 см
Висота H 200 см
Характеристики продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби для догляду за душовими кабінами, доступні в нашій пропозиції
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА при монтажі на підлозі розмір кабіни по осі скла менше приблизно на 2,5 см, тобто для кабіни 120х100 розмір по осі скла буде 117,5х97,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |