Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИНКА Душова кабіна MODUS BLACK 130x90x200 прозоре скло 8 мм, малюнок рами Active Shield
Серія: New Modus Black Створіть класичну елегантність завдяки темним кольорам і оригінальним матовим деталям. Надзвичайна кабіна NEW MODUS BLACK відкриває новий вимір розкоші.
Необроблені, економічні за формою, сучасні та унікальні — це нова колекція гардеробних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | New Modus Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |