Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель Avexa Copper Brushed має елегантні деталі мідного кольору з матовою обробкою. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield. У нижній частині дверей є жолоб, який відводить воду зі скла в душову зону. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього. Також можливе замовлення виробу в індивідуальному виконанні Розмір по каталогу: 90х90х200см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Avexa Copper Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |