Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Smart Black Моделі Smart – це колекція, що вирізняється мінімалістичним дизайном і великими скляними панелями. Завдяки цьому вироби чудово виглядають у різних стилях розташування, надаючи ванній кімнаті позачасову елегантність. Всі моделі мають нижню систему розсувних дверей, а у верхній їх частині є точковий стабілізатор. Елемент забезпечує плавне відкриття і закриття кабіни. Переваги кабіни Smart Black: Міцність і стійкість. У настінній кабіні кронштейни містять посилені елементи кріплення, які додатково стабілізують велику конструкцію. Рукоятка, виконана з металу, характеризується сучасним дизайном. Блискучий хромований колір робить виріб чудовим у різноманітних композиціях. Ручка розташована як зовні, так і зсередини скла. Завдяки цьому використання виробу є безпечним і комфортним.Настінний профіль, виготовлений з металу, ефективно кріпить виріб до стіни.Вироби Smart Collection мають нижню розсувну систему є непомітним путівником по точках. Метал, з якого він виготовлений, забезпечує довговічність і надійність. Вигляд робочої системи після зняття покриття. Нова технологія Active Shield 2.0 – це покриття, яке наноситься механічним шляхом і затверджується за допомогою УФ- та ІЧ-випромінювання. . Це подовжує термін служби до десяти років, якщо використовується відповідно до рекомендацій, покриття Active Shield 2.0 запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту або забруднення від повсякденних засобів гігієни. Захисні покриття дозволяють заощаджувати за рахунок меншого споживання миючих засобів, тим самим позитивно впливаючи на навколишнє середовище. Щоб якомога довше насолоджуватися привабливим зовнішнім виглядом салону, ми рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для догляду за салоном: покриття Active Shield. просочення та підготовка для чищення салону. Обидва продукти дуже ефективні і залишаються під рукою протягом тривалого часу. Душові кабіни SMART BLACK розсувні двері 110 см + бокова стінка 120 см універсальна L/PUуніверсальна кабіна, можна встановити як ліву, так і праву версію висота ПРОЗОРНЕ СКЛО ACTIVE SHIELD 8 MMA Інструкції з монтажу Зверніть увагу! 5 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Мoдель | Smart Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |