Доставка зі складу 5-10 днів.
Переваги кабіни:
Розміри до зовнішнього краю профілю:
Діапазон A 118,2-119,7 см
Діапазон B 118,2-119,7 м
Розмір C 46,5 см
Розмір D 46,5 см
Розмір E 70 см
Розмір F 70 см
Розмір G 99 см
Зріст H 195 см
Можливість установки:
* на душовому піддоні
* на підлозі ПРИМІТКА: Будь ласка, пам’ятайте, що розмір осі скла приблизно на 2-3 см менший за вказані розміри, наприклад, 120x120, тому початок ухилу підлоги повинен починатися з 2-3 см см
Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм
Покриття від обростання ActivShield 2.0 полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield 2.0 - стандарт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |