69 946 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: ESSENZA PRO WHITE PD Серія Essenza Pro призначена для людей, які шукають комфортні та сучасні рішення, розроблені на основі останніх тенденцій дизайну інтер’єру. Настінне кріплення за допомогою затискної системи і елегантні деталі надають кабіні легкість, гармонійно будуючи простір будь-якої ванної кімнати. Переваги кабіни Essenza PRO WHITE PDD: Дверцята, що відкриваються назовні з загартованого скла товщиною 6 мм - забезпечують безпеку дверцята - запобігає руйнуванню ущільнення і гарантує тиху і безвідмовну роботу. Можливість монтажу хомутів у двох варіантах: з ущільнювальним профілем (дозволяє вирівняти кривизну стіни) або без використання профілю (у випадку ідеально прямих стінок). Елегантне покриття Easy Clean - захисне покриття, яке полегшує очищення душової кабіни. Завдяки гідрофобним властивостям покриття, краплі води не залишаються на поверхні скла, не залишаючи відкладень на одному рівні зі склом, що полегшує очищення кабіни до перепадів температури та вологості Можна замовити без порогової планки - W У разі установки безпосередньо на підлозі можна замовити кабіну без порогової планки. Це має бути чітко вказано в замовленні. Монтаж без душового піддону - Цю кабіну можна встановити як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу. Доступні розміри - Цей виріб можна адаптувати під ваші індивідуальні потреби. При покупці душової кабіни Варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, що дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - лінією скла або ребром профілю вздовж межі плитки. Essenza PRO White PDDЛіва частина (A1) 100 см x права частина (A2) 90 см КОЛІР СКЛАДивитися фільм Прозоре скло В основному товари Radaway відправляються пересиланням. Як відомо, кур’єри не завжди можуть доставити товар у зручний час (зазвичай з 10 до 16 години). Для вашої зручності ми пропонуємо доставку в салон нашим транспортом. Ви уникнете очікування кур'єра та можливих скарг на пошкодження, заподіяні під час експедиційного транспортування. Уточнюйте терміни доставки електронною поштою або телефоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |