Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна AVEXA WHITE Біла душова зона є синонімом мінімалізму та елегантності, які ніколи не виходять з моди. Колекція Avexa White включає продукти, які доповнюють цей стиль аранжування. Їх білі, матові деталі додатково надають всьому простору візуальну легкість і високу естетичність. Переваги душової кабіни AVEXA WHITE: Довговічність і стабільність Деталь, яка поєднує в собі функціональність і елегантність. Він надійно кріпить виріб на стіні, зберігаючи мінімалістичний характер колекції.

Естетичний і функціональний водостік Запобігає капанню води з дверей кабіни на підлогу. Жолоб – це естетична планка, яка монтується на нижній край кабіни. Петля знаходиться врівень зі склом Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті. Естетичність обробки

Білі петлі, крім своєї очевидної функціональної функції, є елегантним доповненням, яке ідеально впишеться в будь-який інтер’єр. Ергономіка та стиль Двостороння ручка ергономічної форми, що забезпечує комфортне використання виробу. Модний дизайн підкреслює сучасний декор ванної кімнати. Мінімалістичний дизайн Куб виконує подвійну функцію. З одного боку, це підвищує стійкість кабіни, а з іншого – є елегантним акцентом в оздобленні ванної кімнати.

Вішалка на рейках Виготовлений з металу, міцний і стійкий. Елементи кріплення деталі до кабіни розташовані врівень з внутрішньою стороною скла. Завдяки цьому ми отримали гладку однорідну поверхню, що полегшує утримання виробу в чистоті. Рейка кріпиться до нерухомої стінки виробу в двох місцях, що додатково впливає на її стійкість. Монтаж з або без стінового профілю Для незнімних елементів монтаж можливий без використання стінового профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для фіксованих елементів є можливість кріплення за допомогою настінного профілю, який зменшує кривизну стіни приблизно до 10 мм.

Встановлення з накладкою на пороги або без них Порогова планка д
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Avexa White |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |