69 384 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна на замовлення.
Час доставки приблизно 2 тижні.
НОВИНКА! Серія: New Soleo Black
Душова кабіна з односкладними дверима, що відкриваються назовні та всередину. Колонна петля, яка використовується в НОВИХ дверях SOLEO, забезпечує надзвичайно широкий вхід.
НОВА кабіна SOLEO BLACK з чорними елементами є ідеальним рішенням для людей, які цінують мінімальну форму з ідеальною обробкою. Матові чорні аксесуари стануть ідеальним контрастом до хромовано-білої обробки будь-якої ванної кімнати. Незвичайна елегантність серії New Trendy NEW SOLEO BLACK є квінтесенцією розкоші.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
НОВА душова кабіна SOLEO BLACK з чорними елементами — ідеальне рішення для людей, які цінують мінімальну форму з ідеальною обробкою. Матові чорні аксесуари стануть ідеальним контрастом до хромовано-білої обробки будь-якої ванної кімнати. Незвичайна елегантність серії New Trendy NEW SOLEO BLACK є квінтесенцією розкоші.
Чорна округла ручка ідеально вписується у форму кабіни. Ручка з відкидними дверцятами має додаткову кришку, яка поглинає її контакт із сусіднім склом.
Петля, що має форму колони, забезпечує широкий і зручний вхід. Має функцію підйому, що запобігає зносу ущільнення. Дверні полотна відкриваються як назовні, так і всередину.
Петлі врівень зі скляною панеллю доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті.
Двері відкриваються назовні та всередину
Стулки душової кабіни відкриваються назовні та всередину на петлях у формі колони, створюючи широкий та зручний вхід.
Функція підйому дверей
Виріб оснащено функцією підйому дверцят. Підйомна петля значно полегшує відкривання та закривання дверей.
Регулювання стіни
Стінові профілі дозволяють регулювати настільки, щоб вирівняти можливі кривизни стін, що робить монтаж душової кабіни швидким і не потребує додаткових ремонтних робіт.
Складання на стіну
Можливість подвійного складання душової кабіни - саме те, що потрібно кожній ванній кімнаті. Душову кабіну з розділеним склом можна в будь-який момент скласти. Це стало можливим завдяки петлі колони на стіні.
Магнітні пломби
Магнітні ущільнювачі забезпечують належну герметичність кабіни під час купання, а також є сучасним та естетичним елементом обробки кабіни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Мoдель | New Soleo Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |