70 013 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Серію Essenza Pro White вирізняє витонченість елементів модного білого кольору. Завдяки настінному кріпленню за допомогою хомутів або вузьких ущільнювальних профілів, а також увазі до точності та естетичності виготовлення, вироби з цієї серії стануть обов’язковим атрибутом сучасної ванної кімнати: відкриваються двері з фіксованим полем 100 см ЛІВО відкриваються двері з фіксованим полем 90 см СПРАВО Переваги Essenza Pro White KDD: Кабіна з дверцятами, що відкриваються - виготовлена із загартованого скла товщиною 6 мм, що забезпечує безпеку Петлі врівень зі склом - однорідна поверхня полегшує очищення кабіни Система кріплення на стіні за допомогою затискачів з можливістю монтажу в двох варіантах: з ущільнювальним профілем (дозволяє вирівняти кривизну стіни) або без використання профілю (при ідеально прямих стінах) механізм підйому і опускання дверей працює тихо і безвідмовно роботаМагнітна стрічка забезпечує герметичність кабіни Еластомерні ущільнювачі, стійкі до перепадів температури та вологості. Елегантні білі деталі Покриття Easy Clean забезпечує оптимальний захист від бруду та полегшує утримання кабіни в чистоті. У разі установки безпосередньо на підлогу можливе замовлення кабіни. без порогової планки. Це повинно бути чітко зазначено в замовленні: будь-який, навіть самий незвичайний, дизайн інтер'єру може бути реалізований в декількох варіантах скла. Більше інформації тут! Розміри кабіни адаптовані для установки на душовий піддон стандартного розміру. Насправді кабіна менша. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на розміри до осі скла (Y1, Y2).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |