68 983 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
лівий варіант - як на фото
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Діапазон регулювання A 89-90,5 см
Розмір B 88,5-90 см
Розмір C 33,5 см
розмір D 53 см
Зріст H 195 см
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душу
- для підлоги ПРИМІТКА Розмір від стіни до осі (центру) скла менший і становить 87,7-87,7 ( + - 7 мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | New Renoma Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |