71 566 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: FURO Gold KDDS Серія Furo — це безпрецедентна якість серед розсувних душових кабін. Завдяки відмові від верхньої направляючої та розміщенню дверей на роликах кабіна набула надзвичайної елегантності, легкості та прозорості. Ролики розташовані врівень зі склом зсередини, що полегшує утримання салону в чистоті. При відкритті дверцята пересуваються перед нерухомим сегментом, завдяки чому створюється просторий і зручний вхід Кривизна стінки до 10 мм.Стабілізуюча система гальмування дверей із стійкою до подряпин пороговою планкою інтегровані в порогову планку.Ролики врівень з поверхнею скла дозволяють тримати кабіну в чистоті.Герметичність кабіни Radaway - захисне покриття, що полегшує очищення душової кабіни . Завдяки гідрофобним властивостям покриття, краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи відкладень. Установка без душового піддону - Цю кабіну можна монтувати як на піддон, так і безпосередньо на підлогу можлива заміна прозорих ущільнювачів на чорні за окрему плату - За окрему плату виріб може бути виготовлено з ручкою для рейлінга золотистого кольору, яка одночасно служить вішалкою для рушників. Більше інформації у продавця. Доступні розміри - Цей товар можна підібрати під ваші індивідуальні потреби. Очисник - практичний аксесуар, який полегшує очищення простору між склом. Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що є рі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |