Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія: SMART. Моделі цієї колекції відрізняються мінімалістичним дизайном і великими скляними панелями. Завдяки цьому вироби чудово виглядають у різних стилях інтер’єру, надаючи ванній кімнаті позачасову елегантність. Всі моделі мають нижню систему розсувних дверей, а верхня частина дверей оснащена точковим стабілізатором. Елемент забезпечує плавне відкривання і закривання кабіни. Розмір: 140x80 см Висота: 200 см Допуск на монтаж: 139,5-141 x 79-80,5 см (Фактичні розміри назовні профілю/доріжки) Код продукту: EXK-4040 Профіль: Глянцеве скло: 8 мм Покриття: Active Shield Сторона встановлення : Універсальний Спосіб відкривання: розсувний Гарантія: 7 років Встановлення: Душовий піддон/підлога Розміри вказані в порядку двері х бічна стінка х висота Фактичні розміри зовнішньої сторони профілю/бігової доріжки ПРИМІТКА: ширина крайової площини душового піддону повинна бути принаймні 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Smart |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |