Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія GOLD LINE.
Фактичні розміри виміряні до зовнішнього краю профілю
Розмір A 89,5-91 см
Розмір B 88,5-90 см
Розмір C 26,5 см
Розмір D 60 см
Зріст H 195 см
3 РОКИ ГАРАНТІЇ
Можливість установки:
- на душовому піддоні
- на підлозі ПРИМІТКА: розмір уздовж осі скла приблизно на 2 см менший
Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм
Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield - стандарт
Стильна обробка
Стиль колекції вражає дизайном і увагою до деталей. Сучасна форма кріплення скла гармонує з чистою лінією скляних поверхонь
Петлі колони з матовим ущільненням і функцією підйому
Петля, що має форму колони, забезпечує широкий і зручний вхід. Дверні полотна відкриваються як всередину, так і назовні.
Стильна ручка
Чорна округла ручка ідеально підходить до форми дверей, завдяки чому виріб ідеально виглядає як у традиційних, так і в сучасних ванних кімнатах.
Профілі з можливістю регулювання та вирівнювання кривизни стін
Магнітні пломби включені.
Практичний фініш
Чорний високоякісний кронштейн забезпечує стабільну конструкцію кабіни. Сучасна форма виконання гармонує з чистою лінією скляних поверхонь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | New Soleo Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |