Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy означає надзвичайний дизайн, високу якість виготовлення та увагу до кожної деталі. НОВА душова кабіна SOLEO BLACK оснащена чорними профілями, які ідеально контрастують із хромованим покриттям. і біле оздоблення кожної ванної кімнати. Настінне регулювання Стінові профілі дають можливість підганяти настільки, щоб вирівняти будь-які можливі кривизни стін, що робить монтаж душової кабіни швидким і не потребує додаткових ремонтних робіт.
Магнітні пломби Магнітні ущільнювачі забезпечують належну герметичність кабіни під час купання, а також є сучасним та естетичним елементом обробки кабіни. Функція підйому дверей Виріб оснащений функцією підйому дверей. Підйомна петля значно полегшує відкривання та закривання дверей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |