63 227 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чорний колір чудово виглядає в інтер'єрах, особливо в стилі постіндустріал, модерн або лофт. Серія Idea Black — ефектне та витончене рішення для кожної ванної кімнати, яке сподобається тим, хто любить нестандартні та авангардні рішення. Чорні лінії, характерні для моделей FrameiFactory, виконані фарбою для кераміки. Завдяки поєднанню оздоблення склом у процесі гартування, кабіна відрізняється довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та ультрафіолетового випромінювання Комплектація душової кабіни: ЛІВА розсувна двері 80 см ПРАВА розсувна двері 110 см Переваги душової кабіни. Кабіна IdeaKDD: Безпечне загартоване скло товщиною 6 мм. Розсувні двері, встановлені на роликах, з непомітним повзунком, що гарантує тиху та легку роботу. Невидимий механізм ковзання та регулювання дверей. Можливість підняти двері для легкого очищення кабіни. Система кріплення до стіни за допомогою профілів, які дозволяють вирівнювати кривизна стіни.Елегантні чорні деталіМожливість монтажу без порогової планкиВ стандартній комплектації ви отримуєте всі комплектуючі для встановлення душової кабіни як з пороговою планкою, так і без планки. Детальну інформацію можна знайти в інструкції по монтажу Покриття Easy Clean забезпечує оптимальний захист від забруднень і полегшує утримання кабіни в чистоті (можливість виготовлення кабіни з довічною захистом ShowerGuard) забезпечує виконання нестандартного інтер'єру дизайн і адаптація кабіни до індивідуальних потреб У варіантах Frame і Factory виріб доступний з прозорим, коричневим, Graphite, Mirror і UltraClear. Примітка і ці розміри вказані в назві кабіни або її частини. Реальні розміри кабіни трохи менше номінальних, вказаних в назві артикула. Якщо ви плануєте кріпити кабіну безпосередньо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |