Доставка зі складу 5-10 днів.


Душова кабіна New Trendy NEW SOLEO BLACK квадратна, подвійні двері, на петлях, універсальна, чорні профілі 100х100х195см K-0556 подвійні, поворотні двері Фактичні розміри, виміряні до зовнішньої сторони профілю: ширина дверей A: 88,5-90 см (діапазон регулювання), ширина дверей B: 98,5-100 см (діапазон регулювання), ширина C: 26,5 см, ширина D: 26,5 см, ширина E: 70 см, ширина F: 70 см, ширина G: 99 см, висота H: 195 см, універсальний варіант - правий або лівий монтаж, скло: загартоване 6 мм, прозоре, захисне покриття скла ActiveShield, регулювання стінки, магнітні ущільнювачі, функція підйому дверей, розсувні двері назовні та всередину, колона петлі, стильно оброблені профілі чорного кольору, в комплекті є рельєфний ущільнювач, що дозволяє встановити душову кабіну без порога. Гарантія: 3 роки, можна встановлювати прямо на підлогу з лінійним зливом.



Магнітні пломби Магнітні ущільнювачі забезпечують належну герметичність кабіни під час купання, а також є сучасним та естетичним елементом обробки кабіни. Функція підйому дверей Виріб оснащений функцією підйому дверей. Підйомна петля значно полегшує відкривання та закривання дверей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | New Soleo Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |