


60 725 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна REFLEXA BLACK Простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високою якістю матеріалів і виготовлення. Загартоване скло доповнено ніжними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном, який, крім функціональної функції, є декоративним акцентом у будь-якому інтер’єрі. Переваги душової кабіни REFLEXA BLACK: Ергономіка і стиль - двостороння ручка ергономічної форми, що дозволяє комфортно користуватися виробом. Модний дизайн підкреслює сучасний декор ванної кімнати.

Петлі з функцією підйому - це означає, що двері піднімаються під час відкривання та закривання. Завдяки цьому ущільнювач, розташований на їх нижньому краю, не треться об землю під час роботи. Рішення не тільки полегшує використання продукту, але й продовжує термін служби самої пломби. Петля виготовлена з металу, що забезпечує її довговічність. Петля розташована врівень зі склом - доповнює елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті.

Естетичний і функціональний жолоб - запобігає капанню води з дверей кабіни на підлогу. Жолоб – це е
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |