Доставка зі складу 5-10 днів.
EventaКолекція EVENTA привносить в інтер'єр ванної кімнати гармонію і спокій. Проста, мінімалістична форма зі скла та хромованої фурнітури в поєднанні зі світлом доповнює облаштування кожної ванної кімнати, як ювелірна прикраса. Переваги кабіни EVENTA: Довговічність і стійкість. Деталі з латуні, які поєднують у собі функціональність і елегантність. Вони надійно кріплять виріб до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Для постійних елементів їх можна встановити без використання настінного профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементів можна встановити стінний профіль, вирівнюючи кривизну стіни приблизно до 10 мм, в комплекті йде БЕЗКОШТОВНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD 2.0. скляна поверхня, нанесена механічним способом і затверділа УФ-випромінюванням. Це подовжує термін служби до десяти років, якщо використовується відповідно до рекомендацій, покриття Active Shield 2.0 запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту або забруднення від повсякденних засобів гігієни. Захисні покриття дозволяють заощаджувати за рахунок меншого споживання миючих засобів, тим самим позитивно впливаючи на навколишнє середовище. Щоб якомога довше насолоджуватися привабливим зовнішнім виглядом салону, ми рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для догляду за салоном: покриття Active Shield. просочення та підготовка для чищення салону. Обидва продукти дуже ефективні та залишаються під рукою протягом тривалого часу. Додано в пов’язані товари нижче сторінки EVENTWalk-in L/Puniversal душову кабіну можна встановити як ліву або праву версію (стіна 1) D ширина 87 см (стіна 2) B ширина 87 см вхідне світло W ширина 51 см - максимум 120 см ВАРІАНТИ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ Увага! Термін доставки додатково подовжується приблизно на 5 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 10 mm |